• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 29 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 29 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Gdziekolwiek na urlop - 2 - 9 sierpnia (ja z Krakowa)

Moderator: Monia

autor: Salamandra » 28 lipca 2014, 21:17

Hej, z racji tego, że chcę zrobić coś szalonego na urlop (nie korzystałam jeszcze z długodystansowego autostopu) szukam kogoś rozeznanego w temacie autostopowania. Najlepiej, żeby to była osoba w wieku 19 - 29 lat, kontaktowa i ogarnięta. Czasu jest mało, także jeżeli jesteś chętny/a to od razu pisz na priva, żebyśmy mogli coś więcej ustalić. Jeśli chcesz pomóc początkującej autostopowiczce to... Przygodo! W drogę!

Jakbyście coś chcieli wiedzieć o mnie:
Prawie skończylam studia w Krakowie (zostało mi napisanie magisterki), mam 24 lata, lubię muzykę, góry i kino, gram troszkę na skrzypcach i śpiewam. Uwielbiam być tam, gdzie mnie jeszcze nie było ;D.

P.S. można też na maila: sandra.jedlinska@gmail.com
Awatar użytkownika
Salamandra
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 lipca 2014, 21:05

autor: daniel693 » 29 lipca 2014, 09:06

Sprawdź maila ;) Ja jestem chętny, szczegóły ustalmy na priv :)
daniel693
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 lipca 2014, 09:02


Wróć do Szukam kompana/-ki