Hej, z racji tego, że chcę zrobić coś szalonego na urlop (nie korzystałam jeszcze z długodystansowego autostopu) szukam kogoś rozeznanego w temacie autostopowania. Najlepiej, żeby to była osoba w wieku 19 - 29 lat, kontaktowa i ogarnięta. Czasu jest mało, także jeżeli jesteś chętny/a to od razu pisz na priva, żebyśmy mogli coś więcej ustalić. Jeśli chcesz pomóc początkującej autostopowiczce to... Przygodo! W drogę!
Jakbyście coś chcieli wiedzieć o mnie:
Prawie skończylam studia w Krakowie (zostało mi napisanie magisterki), mam 24 lata, lubię muzykę, góry i kino, gram troszkę na skrzypcach i śpiewam. Uwielbiam być tam, gdzie mnie jeszcze nie było ;D.
P.S. można też na maila: sandra.jedlinska@gmail.com