• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 14 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 14 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

4-5 dni na Mazurach-poszukiwani kompanki/ani

Moderator: Monia

autor: majjkka » 02 lipca 2014, 21:35

Ahoj!,

Od dłuższego czasu marzy mi się wyjazd na nasze piękne Mazury:)
Poszukiwane osoby z patentami żeglarskimi, które na jachtach pływały i nie mają problemu z utrzymaniem ich na wodzie:)
Dobrze byłoby zebrać grupę 4-6 osobową, w miarę możliwości niskobudżetowo wynająć łódkę i żeglować całymi dniami...a wieczorami tani rum i szanty przy ognisku.

Kontakt: maxio321@wp.pl

Pozdrawiam,
Maja
majjkka
Random
 
Posty: 7
Rejestracja: 02 lipca 2014, 11:01

autor: kozi » 03 lipca 2014, 10:36

Konieczny jest patent?:D
kozi
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 lipca 2014, 10:11

autor: majjkka » 03 lipca 2014, 14:47

Wypadałoby, aby ktoś z ekipy miał i był pewny co do swoich możliwości:)

Zapomniałam dodać, że wyjazd planuje na sierpień, ale wszystko jest jeszcze do uzgodnienia:)
majjkka
Random
 
Posty: 7
Rejestracja: 02 lipca 2014, 11:01

autor: karol434 » 04 lipca 2014, 19:28

ja bym przystał na taką podróż, ale nie mam patentu :(
karol434
Random
 
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2014, 16:38
Lokalizacja: Lublin

autor: majjkka » 05 lipca 2014, 11:19

widzę, że powszechny problem z brakiem patentu:)
Musimy połączyć siły i poszukać wykwalifikowanych towarzyszy!
majjkka
Random
 
Posty: 7
Rejestracja: 02 lipca 2014, 11:01

autor: karol434 » 07 lipca 2014, 14:29

miałbym wykwalifikowaną towarzyszkę ale wszystko zależy od terminu
karol434
Random
 
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2014, 16:38
Lokalizacja: Lublin

autor: majjkka » 07 lipca 2014, 15:19

Super, może 14-17 sierpnia?
majjkka
Random
 
Posty: 7
Rejestracja: 02 lipca 2014, 11:01

autor: polbassic » 07 lipca 2014, 18:43

macie jeszcze miejsce?
polbassic
Random
 
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2014, 10:40

autor: karol434 » 07 lipca 2014, 19:16

z tego terminu niestety odpadam i ja i znajoma
karol434
Random
 
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2014, 16:38
Lokalizacja: Lublin

autor: majjkka » 08 lipca 2014, 18:35

Miejsca jest w bród.
A jakie terminy Wam pasują??
majjkka
Random
 
Posty: 7
Rejestracja: 02 lipca 2014, 11:01

Następna

Wróć do Szukam kompana/-ki