Ahoj!,
Od dłuższego czasu marzy mi się wyjazd na nasze piękne Mazury:)
Poszukiwane osoby z patentami żeglarskimi, które na jachtach pływały i nie mają problemu z utrzymaniem ich na wodzie:)
Dobrze byłoby zebrać grupę 4-6 osobową, w miarę możliwości niskobudżetowo wynająć łódkę i żeglować całymi dniami...a wieczorami tani rum i szanty przy ognisku.
Kontakt: maxio321@wp.pl
Pozdrawiam,
Maja