Witam. Szukam kompana/kompanki do podróży w rejony Katalonii w maju bądź czerwcu tego roku, dokładna data kwestia do dogadania. Nikt z moich znajomych/przyjaciół nie chce się na to odważyć, więc poszukam tutaj. Narazie zbieram potrzebne informacje, ekwipunek itp itd, dopiero zaczynam swoją przygodę z autostopowaniem, narazie zwiedzam nasz ukochany kraj

Mam 19 lat, jestem z Olsztyna, jestem otwarty, komunikatywny i opanowany. Jeśli masz podobne plany i również szukasz kompana, pisz priv

.