• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 4 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 4 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Czechy, Austria, Włochy, Francja, Hiszpania?

Moderator: Monia

autor: flejm » 19 lutego 2017, 18:23

Witam. Szukam kompana/kompanki do podróży w rejony Katalonii w maju bądź czerwcu tego roku, dokładna data kwestia do dogadania. Nikt z moich znajomych/przyjaciół nie chce się na to odważyć, więc poszukam tutaj. Narazie zbieram potrzebne informacje, ekwipunek itp itd, dopiero zaczynam swoją przygodę z autostopowaniem, narazie zwiedzam nasz ukochany kraj ;) Mam 19 lat, jestem z Olsztyna, jestem otwarty, komunikatywny i opanowany. Jeśli masz podobne plany i również szukasz kompana, pisz priv :).
flejm
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 lutego 2017, 17:31

Wróć do Szukam kompana/-ki

cron