Cześć, mam urlop do wykorzystania, szukam kompana/ki.
Gdzie: tam gdzie ciepło (np. wyspy kanaryjskie)
Transport: Samolot, na miejscu autostop / komunikacja miejska ew. wynajęcie skutera.
Nocleg: Namiot
Termin : tydzień max dwa. Termin i miejsce definiują ceny biletów lotniczych.
Ps. Jestem z wroclawia, preferowane miejsce wylotu: Wroclaw, Katowice, Poznań, Kraków, Warszawa.
Masz inne propozycje na wyjazd grudzien/styczen? Napisz