• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Nie ma użytkowników w trybie online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

11.08 ~22.08 Autostopem na Węgry!?

Moderator: Monia

autor: stix » 31 lipca 2016, 20:28

Witam,


Zacznijmy od przedstawienia ale tu nie ma za dużo co wypisywać :D
21 letni Krakus mający ochotę na podróże i przygody autostopowe! Wystarczy zagaić a na pewno się dogadamy.

Czego szukam?

Osoby która chciała by mi towarzyszyć podczas wypadu autostopem do naszych południowych braci. Węgry - a dokłądniej Siofok. Taki jest mój cel, ale wszystko oczywiście wyjdzie w praniu i nie ma na co się nastawiać. Jeśli nie masz wtedy co robić, szkoda Ci zmarnować końcówkę wakacji, lub po prostu chciałbyś/chciałabyś się wyrwać to myślę że jestem odpowiednią osobą!


Kontakt do mnie poza tą stroną, najlepiej na email który sprawdzam regularnie:
stixowski@gmail.com

No to czekam czy ktoś się znajdzie ;)

Pozdro!
s.
stix
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 lipca 2016, 20:21

Wróć do Szukam kompana/-ki