Witajcie!
Założyłem to konto dla zapytania czy jest jakikolwiek wyścig autostopowy, który nie odbywa się w majówkę, a najlepiej później? Moja dziewczyna z którą chciałbym pojechać ma maturę, a aż mi się nie chce wierzyć, że to oznacza koniec terminów wyścigów