hej,
szukam kompana/kompanki na podróżowanie po USA - oczywiście mam zamiar poruszać się tam głównie autostopem

wylecieć planuję koło 15 lipca tak żeby zamknąć sesję na uczelni i spokojnie spędzieć czas w stanach do końca września. Plan jest taki żeby zobaczyć jak najwięcej i przeżyć kolejną niezapomnieną przygodę !

Oczywiście wyjazd po kosztach dlatego trzeba się rozglądać za jakimiś lotami już

bo w końcu AHOJ PRZYGODO !

Ps. Jestem raczej zawsze uśmiechniętą, bezkonfliktową i niecozakręconą 23-latką
