• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Nie ma użytkowników w trybie online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

USA - wakacje wzywają !

Moderator: Monia

autor: qu_ » 02 maja 2015, 16:00

hej,
szukam kompana/kompanki na podróżowanie po USA - oczywiście mam zamiar poruszać się tam głównie autostopem :D wylecieć planuję koło 15 lipca tak żeby zamknąć sesję na uczelni i spokojnie spędzieć czas w stanach do końca września. Plan jest taki żeby zobaczyć jak najwięcej i przeżyć kolejną niezapomnieną przygodę ! ;) Oczywiście wyjazd po kosztach dlatego trzeba się rozglądać za jakimiś lotami już :) bo w końcu AHOJ PRZYGODO ! :D

Ps. Jestem raczej zawsze uśmiechniętą, bezkonfliktową i niecozakręconą 23-latką ;)
qu_
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2015, 15:54

autor: 0rnel » 11 maja 2015, 20:48

Hey!

pisz na fb jak możesz i na pewno się dogadamy bo też planuje taki wyjazd :D

https://www.facebook.com/xd.gumis
0rnel
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2015, 20:47


Wróć do Szukam kompana/-ki