autor: pokrzywka » 18 maja 2015, 07:42
Piszesz, że chcesz wyjechać w ciągu 2 miesięcy:) Ja mam zamiar wyjechać w ciągu 2 lat:P
a tak serio to gdy obronię inżyniera za 1,5 roku, chciałabym zrobić sobie rok przerwy na studiach, najpierw wyjechać na 2-3 miesiące do UK, albo gdzieś na Zachód, żeby zarobić pieniążki na podróż, a później wybrać się w w świat, ale szczerze mówiąc zależy mi bardzo na krajach wschodu, typu republiki poradzieckie, Rosja, a dalej Ameryka Południowa:) Poza tym chciałabym stworzyć z mojej podróży swego rodzaju projekt, żeby to było coś więcej niż tylko podróż dla samej podróży:)