Szukam towarzysza do wyjazdu autostopem z początkiem sierpnia. Najlepiej, żeby był to chłopak, ale nie jest to konieczne, ważniejsze, żeby była to osoba zdecydowana i wesoła.
Kierunek ustalony mniej więcej - zawsze można coś zmienić.
Nocleg w tanich hostelach i u CS.
Czekam na Twoją wiadomość