• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 15 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 15 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Uśmiechem i stopem do Berlina 2-3.08

Moderator: Monia

autor: nathab_1 » 10 lipca 2014, 11:07

Hej!

Uśmiechnięta studentka poszukuje kompana/nki na stopa do Berlina na 2-3.08. Plan taki: pozwiedzać razem miasto, poznać nowych ludzi, być otwartym na różne okazje - nocleg przez CouchSurfingS bądź gdziekolwiek ;) i 3-go sierpnia mam wylot, dlatego niestety autostopem mogę jechać tylko w jedną stronę.
Jeśli komuś to nie przeszkadzam to zapraszam do wspólnej podróży ;)
O kontakt: nataliahabrajska@gmail.com
nathab_1
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 czerwca 2014, 19:01
Lokalizacja: Będzin, Śląsk

Wróć do Szukam kompana/-ki