• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 14 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 14 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Street music Hiszpania - zarobkowo i autostopowo:)

Moderator: Monia

autor: marta_p » 07 lipca 2014, 23:17

Chłopak z gitarą byłby dla mnie parą!
Jestem skrzypaczką (gram od 15 lat). Poszukuję jedną osobę do pary na stopa (najlepiej chłopaka ze względu na bezpieczeństwo), aby wspólnie grać na instrumentach na ulicy. Drugi instrument powinien się w miarę dobrze komponować ze skrzypcami (gitara, banjo, ukulele, inne strunowe, akordeon mógłby być za ciężki, więc może bandoneon, może też jakieś instrumenty solowe). Nastawiam się głównie na granie, w zdecydowanie mniejszym stopniu na zwiedzanie – chciałabym kilka godzin dziennie grać.
O mnie i o tym kogo szukam:
Na stopa przejechałam ponad 30 tys. km, odwiedziłam 5 kontynentów:) Znam podstawy hiszpańskiego (angielski b. dobry). Oprócz skrzypiec wchodziłby w grę także śpiew. Poszukuję osoby pozytywnie zakręconej, najlepiej z jakimś doświadczeniem stopowym oraz z umiejętnością gry na instrumencie na w miarę przyzwoitym poziomie:)
Noclegi namiot, cs; jedzonko – hipermarketowe, wszystko jak najniższym kosztem z nastawieniem na ZAROBEK.
Wyjazd jak najszybciej – pakujemy się i w drogę! Powrót koniec sierpnia.
marta_p
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 lipca 2014, 22:51

Wróć do Szukam kompana/-ki