• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 15 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 15 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Islandia we wrześniu

Moderator: Monia

autor: groszek » 28 czerwca 2014, 18:10

Siema:) Wpadłam dzisiaj na pomysł, żeby lecieć na Islandię we wrześniu. Na razie nie mam nic. Ani pieniędzy, ani ekipy,ani planu. Dlatego też planuję w celu zarobkowym wyjechac w najblizszym czasie, by we wrześniu spełnić marzenie:) jeśli ktos może słuzyć radą (loty, inne informacje), czy też ktoś chce jechać, waaarto:), albo jedzie i równiez ogarnia ekipę, byłoby mi strasznie miło gdyby się odezwał! :)
groszek
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 stycznia 2014, 18:25

autor: tikat » 06 lipca 2014, 21:16

Islandia, wrzesień - brzmi genialnie! :)

Też jeszcze nie mam jeszcze dokładnie sprecyzowanych planów (poza planem urlopowym w pracy - wrzesień ok 3-4 tygodni), ale wiem, że chciałbym polecieć na Islandię.

Jak coś, to priv lub FB (częściej jestem na FB):
https://www.facebook.com/jacek.sulich

[edit]
sorry - jedno mam sprecyzowane: chciałbym zobaczyć połączenie płyt euroazjatyckiej i północnoamerykańskiej (Álfagjá/ Reykjanes).
Awatar użytkownika
tikat
Random
 
Posty: 28
Rejestracja: 01 stycznia 2014, 23:20


Wróć do Szukam kompana/-ki