• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 15 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 15 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Kompan/ kompanka gdzie autostop poniesie

Moderator: Monia

autor: karol434 » 24 czerwca 2014, 21:11

Szukam kompana/ kompanki na autostop w 3 tygodniu lipca, cel bliżej nieokreślony; mazury, morze, góry, byle dalej:) Najlepiej osoba z doświadczeniem, ponieważ jestem żółtodziobem, gwarantowany dobrze spędzony czas, w ciągłej rozmowie. Jeśli ktoś jest chętny bądź chce zaczerpnąć informacji to kieruje na prywatną wiadomość:)
karol434
Random
 
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2014, 16:38
Lokalizacja: Lublin

autor: wilku » 27 czerwca 2014, 09:14

Siema, a może chcialbyś pojechać stopem do choracji? :D szukam kompana na takiego tripa

moj fb. jak cos to pisz: https://www.facebook.com/bartosz.wilk.96?ref=tn_tnmn
wilku
Random
 
Posty: 3
Rejestracja: 19 czerwca 2014, 10:12

autor: kamila8 » 07 lipca 2014, 13:00

Hej, może chcesz pojechać do Portugalii?
Plus jest taki, że na miejscu możemy zatrzymać się u moich znajomych na jakieś 2tyg., więc noclegi i podstawowe wyżywienie jest za darmo.
Zapraszam do mojego wątku:)
kamila8
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 lipca 2014, 11:29


Wróć do Szukam kompana/-ki