Zacznijmy od przedstawienia ale tu nie ma za dużo co wypisywać
21 letni Krakus mający ochotę na podróże i przygody autostopowe! Wystarczy zagaić a na pewno się dogadamy.
Czego szukam?
Osoby która chciała by mi towarzyszyć podczas wypadu autostopem do naszych południowych braci. Węgry - a dokłądniej Siofok. Taki jest mój cel, ale wszystko oczywiście wyjdzie w praniu i nie ma na co się nastawiać. Jeśli nie masz wtedy co robić, szkoda Ci zmarnować końcówkę wakacji, lub po prostu chciałbyś/chciałabyś się wyrwać to myślę że jestem odpowiednią osobą!
Kontakt do mnie poza tą stroną, najlepiej na email który sprawdzam regularnie:
stixowski@gmail.com
No to czekam czy ktoś się znajdzie
Pozdro!
s.