Termin podróży: Planujemy wyruszyc 29/30 lipca z Wrocławia (orlen - Bielany)Powrót do 11 sierpnia
Jeśli ktoś jest chetny (najlepiej para dziewczyna-chłopak) to zapraszamy do wspolnej podrozy. Plan jest dośc ramowy i moze sie zmienic, ale wszystko jest do dogadania. W zesłym roku dotarliśmy na Costa Brava