• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 16 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 16 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Eurotrip lipiec/sierpień 2014

Moderator: Monia

autor: malwina061 » 27 lipca 2014, 18:11

Cel podróży: Planujemy z chłopakiem wyruszyc w dwudygodniowy trip po Europie. Chcemy odwiedzic Holandie a nastepnie ruszyc na poludnie nad morze srodziemne (Francja/Hiszpania)

Termin podróży: Planujemy wyruszyc 29/30 lipca z Wrocławia (orlen - Bielany)Powrót do 11 sierpnia

Jeśli ktoś jest chetny (najlepiej para dziewczyna-chłopak) to zapraszamy do wspolnej podrozy. Plan jest dośc ramowy i moze sie zmienic, ale wszystko jest do dogadania. W zesłym roku dotarliśmy na Costa Brava ;)
malwina061
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 lipca 2014, 18:35

Wróć do Szukam kompana/-ki