Siema:) Wpadłam dzisiaj na pomysł, żeby lecieć na Islandię we wrześniu. Na razie nie mam nic. Ani pieniędzy, ani ekipy,ani planu. Dlatego też planuję w celu zarobkowym wyjechac w najblizszym czasie, by we wrześniu spełnić marzenie:) jeśli ktos może słuzyć radą (loty, inne informacje), czy też ktoś chce jechać, waaarto:), albo jedzie i równiez ogarnia ekipę, byłoby mi strasznie miło gdyby się odezwał!
