autor: karol434 » 24 czerwca 2014, 21:11
Szukam kompana/ kompanki na autostop w 3 tygodniu lipca, cel bliżej nieokreślony; mazury, morze, góry, byle dalej:) Najlepiej osoba z doświadczeniem, ponieważ jestem żółtodziobem, gwarantowany dobrze spędzony czas, w ciągłej rozmowie. Jeśli ktoś jest chętny bądź chce zaczerpnąć informacji to kieruje na prywatną wiadomość:)