Organizujemy oficjalne cykliczne imprezy oraz spontaniczne spotkania, o których informujemy na naszych kanałach społecznościowych. Wszystkie zloty mają charakter otwarty i są świetną okazją do poznania nas bliżej. Do imprez cyklicznych należą:

 

 • Początek Sezonu Autostopowego
  Kiedy w kwietniu zaczynamy czuć na twarzy promienie słońca, a dookoła już robi się zielono, wiedz, że oto nadszedł najlepszy moment na spotkanie oraz wymianę pomysłów i inspiracji na nadchodzący sezon.
 • Autostopowa Noc Kupały
  W drugiej połowie czerwca budzi się w nas słowiańska natura. Na tę imprezę nie zapraszamy prądu, mile widziane są natomiast białe stroje, własnoręcznie plecione wianki oraz muzykowanie przy ognisku – wyłącznie akustycznie – do białego rana.
 • Ogólnopolski Zlot Autostopowy
  Zwany też Końcem Sezonu, jesienny zlot zawsze przepełniony jest atrakcjami: najświeższe opowieści z każdego zakątka świata prezentowane w czasie prelekcji, najróżniejsze warsztaty: od kuglarstwa po tajski boks oraz wieczorne potańcówki – to wystarczające powody, aby nie opuścić tego wydarzenia.
 • Ogólnopolski Sylwester Autostopowy
  Czterodniowa feeria barw i pozytywnych emocji. Atrakcji jest tak dużo, że aż trudno się zdecydować: konkurs prezentacji podróżniczych na światowym poziomie czy nauka latania dronem? Zawody sportowe czy warsztaty z fotografii otworkowej? Do tego koncerty i wieczorne szaleństwo na parkiecie, słowem: każdy znajdzie tu coś dla siebie. W środku zimy warto naładować się pozytywną energią i wspólnie wejść w nowy rok z głową pełną nowych wyzwań i inspiracji!

 

 

 

Cieszymy się, że możemy tworzyć tę społeczność już od tylu lat! Owocem naszej pracy jest ogromna ilość zorganizowanych imprez. Do tej pory odbyło się:
– 38 oficjalnych zlotów
– kilkadziesiąt lokalnych integracji – tzw. “afterów sylwestrowych”, czyli weekendowych spotkań w różnych miastach Polski, gdzie osoby pochodzące z danego regionu stają na głowie, aby jak najciekawiej zorganizować czas dla całej reszty społeczności autostopowej.
– niezliczona ilość regularnych mniej oficjalnych spotkań w czasie festiwali muzycznych, imprez sportowych i podróżniczych.

 

 

Nie są to jedyne okazje do integracji członków naszej grupy. Pozytywna atmosfera zlotów oraz łącząca nas przyjaźń sprzyjają planowaniu wspólnych podróży. Spotykamy się więc w najdalszych zakątkach świata, by dzielić ze sobą nowe doświadczenia.