Obecnym priorytetem Stowarzyszenia jest Akcja Krasnal, którą finansujemy dzięki crowdfundingowi.

Jej celem jest stworzenie dwóch wrocławskich krasnali „Stopików”, które stojąc na najbardziej znanej we Wrocławiu wylotówce… ŁAPIĄ STOPA W ŚWIAT!

Wesprzyj Akcję Krasnal


Projekt ten jest dla nas szczególnie ważny. Poprzez jego realizację chcemy podkreślić, jak bardzo cieszy nas coraz większa popularność podróżowania autostopem i jeszcze intensywniej wypromować nasz styl życia. To również ukłon w stronę wszystkich zaangażowanych autostopowiczów, którzy od lat wkładają mnóstwo siły w tworzenie naszej społeczności.

ILE TO KOSZTUJE?
Całkowity koszt projektu to 12 tysięcy złotych. Wykonanie prostego, zwykłego krasnala to koszt nawet 4200 zł netto. My zdecydowaliśmy się na krasnale z wysokim stopniem szczegółowości i dodatkowymi elementami, które zwiększają atrakcyjność, ale i cenę. Dzięki temu, że zamawiamy dwie rzeźby naraz, otrzymaliśmy atrakcyjne warunki. Nie zmienia to faktu, że z VATem same rzeźby kosztować będą blisko 10 tysięcy. Nagrody: nie zastosowaliśmy sztywnych ram kwotowych, ale to nie znaczy że nie będzie nagród! Każdemu kto wesprze projekt postaramy się choć symbolicznie podziękować. Upominki i nagrody rzeczowe będą do odbioru we Wrocławiu oraz na zlotach i wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Autostopowiczów Polskich. Najhojniejsze osoby mogą liczyć na wyjątkowe nagrody-niespodzianki.
Możemy się już pochwalić tym co zostanie zrealizowane za każdą złotówkę ponad wydatek krasnalowy. Otóż chcemy postawić znane z Europy znaki drogowe informujące o oficjalnej wylotówce autostopowej! 🙂
Docelowo chcielibyśmy oznakować wszystkie najważniejsze wylotówki z największych miast w kraju. Póki co postawimy tyle znaków na ile pozwoli nam budżet z tej zrzutki 🙂

Jeśli idea podróżowania autostopem jest Ci bliska:

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ