• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online

Szczepienia przed podróżą

Moderator: mushek

autor: Havok » 21 września 2017, 20:03

sahmet pisze:Coś Ty ! Miałam już kilka kubków, i zawsze były jakieś problemy. Ale Contigo ani nie przecieka, ani sie sam nie otwiera, długo trzyma ciepło w srodku przez kilka h, no i ma taki dodatkwy guziczek z zabezpieczeniem takze same plusy :)

Kurcze to chyba zamówię za niedługo. A do jedzenie też masz jakieś sprawdzone termosy?
Tego Contigo gdzie kupiłeś?
Awatar użytkownika
Havok
Weteran Przydrożnej Kontemplacji

autor: zdobywca » 01 października 2017, 17:14

termosy na jedzenie? Ja wolę ewentualnie kiełbasę z ogniska zjeść lub zupę a do tego się nadają świetnie normalne termosy
zdobywca
Stały bywalec

autor: Havok » 02 października 2017, 08:40

zdobywca pisze:termosy na jedzenie? Ja wolę ewentualnie kiełbasę z ogniska zjeść lub zupę a do tego się nadają świetnie normalne termosy

Tak, termos na jedzenie,a dokładnie taki https://www.militaria.pl/esbit/termos_o ... p17442.xml mozesz sobie obiad cieply ze soba zabrac gdzie tlyko chcesz
Awatar użytkownika
Havok

autor: sahmet » 22 października 2017, 20:36

Havok pisze:
zdobywca pisze:termosy na jedzenie? Ja wolę ewentualnie kiełbasę z ogniska zjeść lub zupę a do tego się nadają świetnie normalne termosy

Tak, termos na jedzenie,a dokładnie taki https://www.militaria.pl/esbit/termos_o ... p17442.xml mozesz sobie obiad cieply ze soba zabrac gdzie tlyko chcesz

Macie takie? nie przeciekają ? długo trzymają ciepło ?
Awatar użytkownika
sahmet
Widywany/a na wylotówkach

autor: zdobywca » 22 października 2017, 21:19

Havok pisze:

fajne to. I bardzo tanie. Jak długo Ci trzyma ciepło?
zdobywca
Stały bywalec

autor: Havok » 23 października 2017, 19:25

zdobywca pisze:fajne to. I bardzo tanie. Jak długo Ci trzyma ciepło?

Spokojnie 4/5h daje radę. Wiesz, wszystko też zależy od tego jak zimno jest na zewnątrz, ale ogólnie można zjeść coś cieplejszego niż kanapki, a to zawsze plus :D
sahmet pisze:Macie takie? nie przeciekają ? długo trzymają ciepło ?

Ja mam dlatego polecam, co do ciepła to jak wyżej, a jak chodzi o przeciekanie to jeszcze mi się nie zdarzyło.
Awatar użytkownika
Havok

autor: Barbie » 26 października 2017, 20:59

Havok pisze:Spokojnie 4/5h daje radę. Wiesz, wszystko też zależy od tego jak zimno jest na zewnątrz, ale ogólnie można zjeść coś cieplejszego niż kanapki, a to zawsze plus :D

co do takich rzeczach to widziałam na militaria że mają termos w kształcie naboju, fajnie to wygląda, ciekawe tylko czy równie dobry jak contigo np

Havok pisze:Ja mam dlatego polecam, co do ciepła to jak wyżej, a jak chodzi o przeciekanie to jeszcze mi się nie zdarzyło.

a jak przecieka to myślicie że można oddać do sklepu ?
Awatar użytkownika
Barbie

autor: Havok » 29 października 2017, 11:33

Barbie pisze:co do takich rzeczach to widziałam na militaria że mają termos w kształcie naboju, fajnie to wygląda, ciekawe tylko czy równie dobry jak contigo np

O tym mówisz https://www.militaria.pl/badger_outdoor ... p88418.xml? Myślę, że bedzie dobry i nie bedzie przeciekał.
Barbie pisze:a jak przecieka to myślicie że można oddać do sklepu ?

Mozesz próbować reklamować, ale to najlepiej podpytaj w militariach zanim kupisz to ci obsługa wszystko wyjaśni
Awatar użytkownika
Havok

autor: sahmet » 29 października 2017, 18:13

Havok pisze:O tym mówisz https://www.militaria.pl/badger_outdoor ... p88418.xml? Myślę, że bedzie dobry i nie bedzie przeciekał.

a jak z trzymaniem ciepła takiego termosu? myslicie ze godzina i po sprawie czy troche dłuzej ?

Havok pisze:Mozesz próbować reklamować, ale to najlepiej podpytaj w militariach zanim kupisz to ci obsługa wszystko wyjaśni

to fakt, lepiej najpierw dopytac niz potem żałować ze coś jest nie tak i zostajemy z bublem w ręku :/

a tak poza tematem to moja znajoma ostatnio wpadła na poraniony pomysł jechania pod namioty jesienią. Myślicie , że jest to sensowne i jesli tak to jaks ie przygotowac na tego typu wypad ?
Awatar użytkownika
sahmet

autor: Havok » 12 listopada 2017, 14:55

sahmet pisze:a jak z trzymaniem ciepła takiego termosu? myslicie ze godzina i po sprawie czy troche dłuzej ?

Trzyma jak normalny termos. Kilka godzin ciepło trzyma na bank. Oczywiscie jezeli nie trzymasz go w lodowatej wodzie czy cos :P Fajnie wygladajacy praktyczny gadżet

sahmet pisze:to fakt, lepiej najpierw dopytac niz potem żałować ze coś jest nie tak i zostajemy z bublem w ręku :/

Pewnie, jest duzo mozliwosci wiec trzba korzysta. Osobiscie, na stronie sklepu, telefonicznie.

sahmet pisze:a tak poza tematem to moja znajoma ostatnio wpadła na poraniony pomysł jechania pod namioty jesienią. Myślicie , że jest to sensowne i jesli tak to jaks ie przygotowac na tego typu wypad ?

Jak nie masz extra kasy to bez sensu. Trzeba miec dobra odziez, spiwor zimowy, karimate minimum, krzesiwo i X innych rzeczy. Lepiej sobie zarezerwujcie hotel :P taniej wyjdzie :P
Awatar użytkownika
Havok

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne