• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 3 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Przywitaj się!

autor: mirektran » 25 października 2016, 23:03

Cześć!

Mirek, niebawem 27lat. Pasjonuje mnie fotografia, Kocham przyrodę i zwierzęta. Autostopem jeszcze nigdy nie podróżowałem, ale w styczniu planuję swój debiut.

Pozdrawiam!
Mirek
----
https://www.facebook.com/MiroslawTranPhotography/
mirektran
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 25 października 2016, 22:54
Lokalizacja: Kraków

autor: filozof500 » 13 listopada 2016, 13:40

Cześć i czołem!
Nazywam się Szymon, dla znajomych dudek, filozof i suchar. Oprócz codziennego podróżowania (zwłaszcza jak zgubię się w jakimś mieście), interesuję się żeglowaniem, pływaniem, jazdą na nartach zimowych oraz historią. Studiuję w Łodzi. uwielbiam zwiedzać Polskę, byłem już w Bułgarii i Chorwacji. :D
Pozdrowienia dla wszystkich. :)
Awatar użytkownika
filozof500
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 listopada 2016, 13:30

autor: Burgundowy » 01 grudnia 2016, 19:54

Witam wszystkich,

Mam na imie Lukasz i mam 29 lat. Obecnie mieszkam w uk (wszystkich chetnych zapraszam do siebie na kawe, nocleg lub wspolne podrozowanie i zwiedzanie). Wyjechalem by zebrac pieniadze na najwieksza przygode zycia. Podroz autostopem po Azji.
Obecnie jestem na etapie planowania, zbierania funduszy itp. Zadladam tutaj konto by zdobyc potrzebna wiedze. Na razie planuje jechac samemu, jednak jesli ktos znalazlby sie odwazny z checia moge podrozowac w parze. Czemu nie. podroz rozpoczynam w polowie czerwca i koncze po 3 miesiacach. Planuje nepal, chiny, indie, mongolie plus oczywiscie kraje po drodze.
Macie jekies rady albo uwagi? Chcecie mnie wesprzec jakims fajnym tipsem? Albo dolaczyc? Piszcie.

Posiadam doswiadczenie w autospowowaniu po Europie. Balkany, kraje wokol polski. Nie boje sie podrozowac i nie boje sie namiotu.
Gory, podroze i przygody to jest to. Na codzien powiem szczeze ze jestem geekiem. If u know what i mean :D.

Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz
Burgundowy
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 grudnia 2016, 19:41
Lokalizacja: UK

autor: Franco » 09 stycznia 2017, 22:30

Siema jestem Franek
mówią na mnie Franco ;)
Mam 20 lat :)
Można powiedzieć ,że jestem z Polski bo moje życie to droga ;)
Kilka lat tu , kilka lat tam , obecnie jestem w Szczecinie a gdzie potem to nie wiem.
W między czasie jestem tam gdzie mnie nie ma. ;)
Trochę w Polsce trochę w Europie. ;)
Plan na teraz
Pokonać Camino i samego siebie :D
Franco
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 stycznia 2017, 22:16

autor: flejm » 19 lutego 2017, 17:39

Witam wszystkich, mam na imię Tomek.
Jestem z Olsztyna, w tym roku kończę 20 lat, za 3 miesiące zdaję maturę, i zrzucam brzemie obowiązku szkolnego i szykuje się do podróży stopem do Barcelony. Interesuje się piłką nożną, fotki też lubię popstrykać a często znajduje się w dobrym miejscu o dobrym czasie lecz ze złym sprzętem (tak mi się przynajmniej wydaje)
Kocham góry, chociaż jedyne jakie zdobyłem to Walijskie (Pen Y Fan), nie boje się spania w lesie, namiotu. Mam dość życia jakie wiodę i nie chcę wiedzieć co mnie czeka w dziwnym stanie zwanym "Dorosłość" więc mam zamiar poświęcić swoje życie podróżowaniu.
pozdrowionka dla wszystkich, jestem na couchsurfingu jak ktoś by potrzebował noclegu w Olsztynie piszcie śmiało :)
flejm
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 lutego 2017, 17:31

autor: Tu_Bartek » 27 lutego 2017, 13:52

Czołem wszystkim! Nowy pozytywny świr na pokładzie z okolic Rzeszowa ! :D
Już niedługo 21 lat w dowodzie więc z tej okazji będzie to rok podróży !
Koniec z codzienną monotonią ahoj przygodo ! :mrgreen:
Tu_Bartek
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 lutego 2017, 13:48

autor: rafalk » 15 lipca 2017, 12:05

Cześć,
Mam na imię Rafał, mam 27 lat, mieszkam i pracuje w Radomiu.
Uwielbiam podróżować ale autostopem jeszcze nie podróżowałem - czas to zmienić? ;)
rafalk
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 lipca 2017, 11:53

autor: martin.reichel » 16 lipca 2017, 12:38

Witam Marcin
Ja w tamtym roku przyjechalem stopem do france i zostalem ale teraz chce znowu wyruszyc moze jakies propozycje
pozdrawiam
martin.reichel
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 lipca 2017, 12:35

autor: Insomnyeaaaah » 20 lipca 2017, 19:12

Cześć i czołem!

Nowa duszyczka na pokładzie :) Jestem Weronika, mam 20 wiosen, stopem podróżowałam raz, kilka lat temu przez tydzień, od tamtego czasu ciągle o tym myślę, ale nie umiem się zebrać żeby znaleźć towarzystwo i cel podróży. Studiuję dziennie, więc i z czasem różnie bywa.

Jestem małym szaleńcem, od dziecka praktycznie marzącym o Drodze( SERIO. mając jakieś 6 lat umyśliłam sobie że otworzę lodziarnie i tak jak rozwozili samochodami lody, tak ja swoim będę jeździć po całym świecie :lol: ) i...w końcu wypadałoby ruszyć :>
Insomnyeaaaah
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 lipca 2017, 19:03

autor: Dumell » 24 lipca 2017, 20:02

Cześć,
Mam na imię Filip, mam 22 lata i planuje wyruszyć 31 lipca z trasą Gdańska-Warszawa-Łódź-Katowice-Wrocław-Kostrzyń.
Odwiedzę kilku znajomych przed Woodstosckiem. Po woodstocku ruszam na Czechy, gdzie odwiedzę również kilku znajomych i wracam na 12-13 sierpień do "Żory", na tegoroczny przystanek Żory. Od razu 14 sierpnia ruszam do Zakopanego, gdzie spędzę 2dni i ruszam na słowację, również odwiedzić kilku moich znajomych. Później trasa wygląda następująco: Słowacja-Austria-Szwajcaria-Francja-hiszpania-portugalia-Gibraltar. Jeżeli się wystarczy czasu to pragnę złapać jachtostopa na wyspy kanaryjskie. Planuje powrót podróży 10.10.17
Jestem w stanie uwzględnić jakieś zmiany w mojej podróży, jeśli ktokolwiek będzie zainteresowany. :)
Make time to enjoy the simple things in life!!!
Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
e-mail: filip.damps@gmail.com
skype: dumell154
Dumell
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 lipca 2017, 19:16

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przywitaj się! :)

cron