Hej, czy ktoś z Was jest już posiadaczem, albo oglądał na żywo
" Plecak trekkingowy Escape 50 l Damski Quechua "?
Daleko mam do Decathlonu, a to chyba nowość i opinii w necie jeszcze nie znalazłam...
Bardzo zachęcająco brzmi opis "Przeznaczenie: dla kobiet backpackerek wędrujących wiele dni w oznakowanym terenie. "
Co myślicie o rozpinanych plecach? Sprzedawca w turystycznym mówił, że takie rozwiązanie wali cały system nośny i robi się bardzo niewygodnie - jakie są Wasze odczucia?