Planuje na wakacjach swoją pierwszą podróż autostopem. Na początek za cel obrałem sobie zwiedzenie naszego kraju, będę spał głównie w namiocie (w przyszłości dalsze 2tyg-miesieczne wyprawy). Do tego potrzebuje jakiegoś solidnego plecaka. Na początku planowałem wydać na niego +/- 400zł i wybór padł na Wisport Mosquito 70l (jeśli w tej cenie są lepsze propozycje podajcie).
Jednak teraz zastanawiam się czy nie wydać większej kwoty na coś lepszego:
Deuter Aircontact 55+10
Deuter ACT Lite 50+10
Osprey Aether 60
Osprey Kestrel 58
Nejlepiej gdyby jego cena była w granicach 600zł, również licze na jakieś propozycje.
Czy podane wielkości będą wystarczające a może wystarczy coś mniejszego?
Jak myślicie powinienem pozostać przy Wisporcie czy jednak zainwestować?