Chcę w tym roku pojechać na winobranie do Francji lub w sumie obojętne gdzie, byle móc troszkę pieniążków zarobić i w sumie przeżyć fajną przygodę zbierając winogrona
Mam czas mniej więcej od połowy sierpnia do połowy września:)
Póki co jeszcze nie orientuje się gdzie mogę dokładnie pojechać ani jakie formalności są konieczne do załatwienia, ale to wszystko jest do ogarnięcia
Szukam kogoś kto również chciałby w podobny sposób spędzić 3-4 tygodnie na przełomie września/ sierpnia:) lub chociaż kogoś kto mógłby mi podpowiedzieć jak się ogarnąć, żeby jak najlepiej na tym wyjść