Jestem z Łodzi i studiuję na UŁ zarządzanie. Mam 22lat, jestem bardzo komunikatywną osobą, uwielbiam jeździć motocyklem oraz podróżować stopem
Z autostopem już mogę powiedzieć że jestem za pan brat. Zaczynałem 2lata temu od Rumunii. W zeszłym roku zjechałem całą Turcję, Gruzję, Armenię i Azerbejdżan.
Plan zakłada dostanie się do Kambodży/Wietnamu
Którędy? Dobre pytanie, jestem otwarty na dyskusję, może przez Iran/Pakistant/Indie/Birmę? a może przez Rosję/te wszystkie stany/Chiny?
Ogólnie poszukuję dziewczyny dla której nie będzie problemem tułanie się przez 2miesiące i spanie głównie pod namiotem i jak się trafi to u kogoś z CS
Jeśli jesteś zainteresowana odezwij się na fb https://www.facebook.com/profile.php?id=100001443767682