http://czarnobyl.pl/wyprawy/rowerem-po-zonie
http://englishrussia.com/2014/04/24/an- ... chernobyl/
Jak widać na załączonych stronach jest to wykonalne
Jest ktoś z Was, kto myślał o czymś podobnym? Zna ludzi którzy tam byli, mają wiedzę nt strefy, patroli straży, miejsc z których warto wyruszyć?