• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Nie ma użytkowników w trybie online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Jak wyjechać z Madrytu... i nie zwariować?

Moderator: mushek

autor: Ingvar23 » 26 lutego 2015, 16:11

Ahoj.
Gdzie łapać żeby dojechać do Sewilli, a dalej do Algavre (Portugalia) ? Madryt to istna siatka autostrad w której ciężko się połapać, dokąd ci kierowcy jadą. Stacje jakieś, bramki, ktoś coś?

Dzieny!
Ingvar23
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 lutego 2015, 15:59

Wróć do Miejsca

cron