• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 15 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 15 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Festiwal w Gucy !

Moderator: Monia

autor: Kuba Olszewski » 07 lipca 2014, 22:22

Cześć,

Szukam kompanki bądź kompana na autostopowy wyjazd na jedyny w swoim rodzaju Festiwal w Gucy . Festiwal odbędzie się 06.08-10.08, wg. strony festiwalu (http://www.guca.rs) wejście na wszystkie występy za darmo. Wyjazd w wersji ekonomicznej, nocleg w namiotach, ew. CS. W drodze powrotnej, chciałbym również zahaczyć o jakieś większe miasto (może Budapeszt). Oczywiście jestem otwarty na wszelkie korekty i propozycje związane z wyjazdem. Wyjazd nie wcześniej niż 1 sierpnia (29 lipca wracam z innego wyjazdu). Poza tym możliwość zabrania przenośnego stereo, patrz. skrzypiec (może uda się zarobić na rakije).
Kuba Olszewski
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 czerwca 2014, 02:55

autor: ketrab » 25 lipca 2014, 13:37

hej, szukasz dalej kompana?
ketrab
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 marca 2014, 22:39


Wróć do Szukam kompana/-ki