Cześć,
Szukam kompanki bądź kompana na autostopowy wyjazd na jedyny w swoim rodzaju Festiwal w Gucy . Festiwal odbędzie się 06.08-10.08, wg. strony festiwalu (http://www.guca.rs) wejście na wszystkie występy za darmo. Wyjazd w wersji ekonomicznej, nocleg w namiotach, ew. CS. W drodze powrotnej, chciałbym również zahaczyć o jakieś większe miasto (może Budapeszt). Oczywiście jestem otwarty na wszelkie korekty i propozycje związane z wyjazdem. Wyjazd nie wcześniej niż 1 sierpnia (29 lipca wracam z innego wyjazdu). Poza tym możliwość zabrania przenośnego stereo, patrz. skrzypiec (może uda się zarobić na rakije).