• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Nie ma użytkowników w trybie online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Plecak turystyczny na tanie loty

Moderator: Jak To

autor: Daeva » 06 kwietnia 2014, 15:06

Witajcie! Postanowiłam oddzielić ten wątek od typowych poszukiwań plecaka, szukam czegoś co mogę ze sobą zabrac jako bagaż podręczny. Do tej pory korzystałam głównie z ryanair, wizzair i aegean ale zobaczymy co rzuci los. Wymagania: tanio i praktycznie, zewnętrzna kieszeń coby się dało włożyć wodę podczas wędrówki.Chciałabym by zmieścił się do niego również laptop. Główna kieszeń nie może być dzielona.
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"
Daeva
Random
 
Posty: 23
Rejestracja: 28 grudnia 2013, 19:11

autor: Tef » 06 kwietnia 2014, 15:24

ja latam z campusem maysen 45 idealny
...Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.
Awatar użytkownika
Tef
Random
 
Posty: 22
Rejestracja: 05 stycznia 2014, 21:52

autor: Daeva » 06 kwietnia 2014, 15:28

Idealnie by było jakby nie przkeroczył 150 złociszy. Czy ktoś ma czy ktos ma Campus Khaula crs 45?
PS: Ja latałam z ogromnymi torbami i wiem, że jak los dopisze to się da, ale tym razem chodzi mi o to by zmieścić laptopa, upchać śpiwór i wejść na luzie i to nie tylko do ryanaira. Wierzę, że się da.
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"
Daeva
Random
 
Posty: 23
Rejestracja: 28 grudnia 2013, 19:11

autor: xsemofil » 06 kwietnia 2014, 15:59

kupiłam ostatnio QUECHUA Forclaz 40L, 120zł kosztuje ;)
Awatar użytkownika
xsemofil
Random
 
Posty: 19
Rejestracja: 08 stycznia 2014, 12:46
Lokalizacja: Everywhere

autor: Daeva » 06 kwietnia 2014, 18:35

http://www.sklep-presto.pl/product-pol- ... i-Tec.html podobno pojemny i wygląda jakby wiele sie dało do niego przypiąć. Cene przeżyje chociaż firma hi-tec mnie znięcheca strasznie, buty trekingowe wytrzymały kilka tygodni. ktoś się wypowie?
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"
Daeva
Random
 
Posty: 23
Rejestracja: 28 grudnia 2013, 19:11

autor: wiktorgu » 07 kwietnia 2014, 16:04

To, że się wiele da przypiąć do plecaka w przypadku podróży samolotowych to wada, taśmy na lotnisku mogą porozrywać odstające elementy, ogólnie może się zronbić bajzel.
Hi-tec to szajs na jedną wycieczkę, pisałem już kilka razy...
Na bagaż samolotowy idealnie mi się widzą wąskie plecaki z możliwością odpięcia pasa biodrowego.
http://ngt.pl/?p=stuff&iUser=14410 - moja szafa sprzętowa na ngt.
Awatar użytkownika
wiktorgu
Widywany/a na wylotówkach
 
Posty: 82
Rejestracja: 26 grudnia 2013, 21:47
Lokalizacja: Wałbrzych

autor: Daeva » 19 kwietnia 2014, 09:41

Jakie taśmy? Ja szukam plecaka na bagaż podręczny a opcja przypinania się przyda jak wezme go też w normalna podróż i będę chciała dopiąć namiot.
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"
Daeva
Random
 
Posty: 23
Rejestracja: 28 grudnia 2013, 19:11

autor: wiktorgu » 19 kwietnia 2014, 13:02

Chodziło o troki, kiedys koledze troki się wcięły na taśmie i był niezły cyrk ;d
Najlepiej taki plecak zawinąć w jakiś pokrowiec lub wór, żeby był zwartą bryłą gdzie nic nie odstaje, nic nie lata.
http://ngt.pl/?p=stuff&iUser=14410 - moja szafa sprzętowa na ngt.
Awatar użytkownika
wiktorgu
Widywany/a na wylotówkach
 
Posty: 82
Rejestracja: 26 grudnia 2013, 21:47
Lokalizacja: Wałbrzych

autor: thomek205 » 01 czerwca 2014, 14:25

Jak już ktoś wyżej polecam Quechua Forclaz 40. Mam ten plecak już ponad 2 lata, wykonałem nim chyba ze 20 lotów (jak nie więcej) i nic. Ma idealne wymiary pod Ryanair (nigdy mi go nawet do koszyka nie kazali wkładać) i na tygodniowy czy nawet 2 tygodniowy wypad się nada. Co prawda ma ciut większe wymiary niż dopuszcza obecnie Wizz Air (mały bagaż podręczny), ale ja wówczas zawsze wyjmuje stelaż i wtedy plecak można spokojnie upchać do koszyka- też się nigdy nie przyczepili.

Plecak kupiłem swego czasu na allegro, na pewno zapłaciłem poniżej stówy- ewentualnie można się przejechać po Decatholonach i może się jakąś promocję trafi.
http://www.podrozuj-i-zyj.pl/ - Nie mów, że się nie da i nie masz pieniędzy- podróżuj.
Awatar użytkownika
thomek205
Random
 
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2014, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

autor: tmc » 03 listopada 2014, 12:32

jak to jest z tymi wymiarami bagazu podrecznego, jezeli do takiego plecaka forclaz 40 zostanie przypiety namiot itd. to nadal bedzie miescil sie w warunkach bagazu podrecznego?
tmc
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 listopada 2014, 12:30

Następna

Wróć do Sprzęt/Ekwipunek

cron