• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

[SZUKAM KOMPANA/KOMPANKI] Autostop Race 2018 Włochy

Moderator: Monia

autor: malczi » 02 marca 2018, 10:21

Hej! :) Szukam pozytywnej, uśmiechniętej osoby do wzięcia udziału w tegorocznym ASR. Moje doświadczenie ze stopem jest niewielkie, ale bardzo chciałabym je zwiększyć właśnie przez udział w tej cudownej imprezie <3 Zapisy ruszają już za tydzień, a wiadomo, że miejsca rozchodzą się jak świeże bułeczki. Moi znajomi niestety nie są az tak zainteresowani taką formą podróżowania, dlatego szukam chętniej osoby do wspólnego wyjazdu. O mnie: Jestem 21-letnią studentką, mieszkam we Wrocławiu, jak wszyscy chyba na tyn forum bardzo lubię podróże, poznawanie nowych ludzi, kultur i języków :) Jestem pozytywnie nastawiona do życia, staram się nie narzekać i nie lubię się kłócić:) Czasami dopada mnie nieśmiałość, ale wśród otwartych ludzi również potrafię się otworzyć w 100% :) Jeśli przeczytałeś/aś ten post, spodobał Ci się i nie masz jeszcze planów na Majówkę lub partnera do ASR to odezwij się na priv! :)
malczi
Random
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 marca 2014, 18:05
Lokalizacja: Wrocław, dolnośląskie

Wróć do Europa

cron