• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 3 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

szukam towarzysz podrozy

Moderator: Monia

autor: edson1991 » 26 kwietnia 2016, 15:09

Siema!!!
Szukam towarzysz podróży autostopem myślałem o Hiszpani w połowie Maja chętni pisac wszystko do dogadania :)
edson1991
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwietnia 2016, 14:44

autor: karooo » 30 kwietnia 2016, 15:43

hola!
pewnie szukasz kogoś z kim mozesz przyjechać do Hiszpanii z Polski, ja szukam osoby z którą mogłabym popodróżować po Hiszpanii (stacjonuje na erazmusie). W połowie maja chce się wybrać do Andaluzji więc jakbyś szukał dalszych kompanów polecam się!:)
Pozdro!
Karolina
karooo
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwietnia 2016, 15:40

autor: Magdak.poland » 01 maja 2016, 08:49

Cześć !

Ja byłam w tamtym roku na Erasmusie w Cordobie. W tym roku bardzo chcę pojechać na imprezę Feria de Cordoba w ostatnim tygodniu maja. Myślałam o wyjeździe około 22 maja. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu !

Magda
Magdak.poland
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2016, 08:46

autor: karooo » 01 maja 2016, 18:58

właśnie wygooglowałąm tą ferinofieste, chętnie bym się do Ciebie dołączyła, ale stacjonuje w okolicach Madrytu więc praktycznie przy celu, ale przesłałam Twoją wiadomość koleżance, która wybiera się tu od stycznia :)
karooo
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwietnia 2016, 15:40

autor: Magdak.poland » 02 maja 2016, 07:54

Super! Cordoba w maju jest piękna. Później jest za gorąco żeby tam pojechać :) Ja jestem świeżakiem jeśli chodzi o autostop, ale mogę spróbować ogarnąć jakiś nocleg oraz dogaduję się po hiszpańsku. :)
Magdak.poland
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2016, 08:46


Wróć do Europa

cron