• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gaz pieprzowy /dezodorant/ nóż? Czyli ostatnia linia obrony.

Moderator: mushek

autor: Piotrek » 20 października 2015, 22:25

Bawiłem się gazem z bratem w domu < OC 10% > i w toalecie do której się na psika i zamknie drzwi da się wysiedzieć do końca chociaż młody mówi że to trudne więc bez strachu używać w aucie można. tak naprawdę dopóki nie pryśniesz komuś prosto w twarz i on się nie zaciągnie tym to tylko poważna niedogodność. Polecam poprawić czymś bo faktycznie efekt oszołomienia jest fajny ale według mnie sam nie wystarczy na zdeterminowanego przeciwnika skoro my w zabawie spokojnie po opryskaniu twarzy <oczy zamyka się odruchowo> się ogarnialiśmy. Kaszel i Katar miałem cały dzień a brat jeszcze dwa dni później zatarł sobie oko pobrudzoną o myszkę i klawiaturę ręką. Co do noża już ciecia najkrótszymi scyzorykami mogą być na tyle poważne że chyba nikt poważny do obrony nie szuka większego dłuższego :O
Awatar użytkownika
Piotrek
Random
 
Posty: 11
Rejestracja: 14 stycznia 2014, 21:58

autor: Monia » 21 października 2015, 11:32

Ja miałam nieprzyjemną sytuację z kierowcą TIRa, ale na szczęście widok wyciąganego przeze mnie noża wystarczył, aczkolwiek gaz zawsze wożę ze sobą, nigdy nie wiesz co inna osoba roi sobie w głowie. Mam nadzieję,że nie będę musiała nigdy z niego skorzystać,ale jak to mówią "przezorny zawsze ubezpieczony"
Awatar użytkownika
Monia
Random
 
Posty: 17
Rejestracja: 31 marca 2015, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk/Rzeszów/Łańcut

autor: adaśko » 22 października 2015, 19:48

Gaz i nóż, a jest też kwestia gdzie je będziesz przenosić? Bo jeśli w plecaku to słabo, najlepiej takie sprawy przemyśleć. Koleżka z kolei to krav magę ćwiczy, to on tę linię obrony ma w rękach i nogach :D
adaśko
Random
 
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2015, 14:36

Poprzednia

Wróć do Kobieta w podróży

cron