• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

VII Autostopowy Sylwester w Burzeninie

autor: sxtn » 23 listopada 2015, 19:13

Hej hej!! :)

Drogie Stopiki,
tak, to ten moment – pora znowu spotkać się na fantastycznej imprezie i razem przywitać nadchodzący rok! :) No bo który Sylwester jest lepszy niż ten z autostopowiczami? Żodyn! Powtarzam: żodyn! Nie wierzysz - zapytaj koleżankę, sąsiadkę z góry albo jasnowidza z Człuchowa. Ten Sylwester stanie się legendą, bądź jej częścią!
Poniżej znajdziecie szczegóły. Będziemy dodawać na bieżąco nowe informacje.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/189986761343250/

################# MIEJSCE #################

Cały ośrodek "Sportowa Osada" w Burzeninie w woj.łódzkim (65km od Łodzi, 160km od Wrocławia i Katowic, 210km od Warszawy, Poznania i Krakowa). Osada znajduje się wzdłuż wału Warty na terenie Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki. Teren porośnięty jest lasem sosnowym. Ośrodek posiada rozbudowaną infrastrukturę sportowo-rekreacyjną, z której części można korzystać również zimą. Jest to m.in. sala gimnastyczna (zmieniamy na niej obuwie :) ), sala gier z piłkarzykami i bilardem, miejsce na ognisko, duża stołówka, sala na tańcowanie, świetlica na prelekcje.

Najbliższy sklep położony jest 15min spacerem od ośrodka. W Osadzie będzie czynna kawiarnia, w której można będzie dostać zimne i ciepłe napoje, zapiekanki etc.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Osady: http://www.sportowaosada.pl/

################# DATA #################

Oficjalna część imprezy będzie trwała od 28 do 1 stycznia. Można jednak będzie zostać dłużej (nawet do 3 stycznia) na drobny i na pewno udany afterek :)

################# ZAPISY #################

LICZBA MIEJSC: 300, w tym większość miejsc na łóżkach i trochę miejsc na podłodze (na własnych karimatach).

Po długich dyskusjach oraz z uwzględnieniem waszych uwag rezygnujemy w tym roku z formuły „kto pierwszy, ten lepszy” :) Zaspokoimy każdego pod względem Waszych pomysłów na zapisy :) Każdy będzie musiał oczywiście wypełnić najpierw formularz zgłoszeniowy. Przyjrzymy się Waszemu zaangażowaniu, a także czynnemu uczestnictwu w naszej społeczności, ale nie zabraknie też miejscówek do wylosowania, tak żeby dodać imprezie kolorytu i zwiększyć szanse nowych osób na dołączenie do naszej rodziny :)

Pulę osób w drugiej turze zapełnimy ręcznie na podstawie waszych listów z odpowiedzią na pytanie "Dlaczego to ja powinienem/powinnam pojawić się na VII Autostopowym Sylwestrze?" :)

Zapisy będą trwały od 27 do 30 listopada. Kolejność wypełnienia i wysłania formularza nie gra żadnej roli!

Po pierwszej turze każdy zgłoszony uczestnik otrzyma maila czy dostał miejsce z pierwszej tury czy też czeka go tura druga.

Po załapaniu się do I lub II tury każdy uczestnik będzie miał 3 dni od momentu otrzymania potwierdzającego maila na wykonanie przelewu oraz 7 dni na ewentualne wycofanie się z imprezy i otrzymanie zwrotu kosztów.

Bardzo prosimy o czytanie regulaminu imprezy w czasie wypełniania formularza!

W formularzu będziecie wybierać preferowany rodzaj noclegu (łóżko/podłoga). Uprzedzamy, że ostateczny przydział może się różnić od preferowanego w zależności od popularności i dostępności danego rodzaju noclegu. Konkretne informacje razem z dokładną kwotą i ostatecznymi parametrami dostaniecie w mailu zwrotnym potwierdzającym załapanie się na miejsce.

Nie ma możliwości wybierania sobie w trakcie rejestracji numeru pokoju czy też współlokatorów. Wszystko będzie ustalane już na miejscu na recepcji.

################# CENY #################

NOCLEG
Osobodoba na łóżku: 30 zł
Osobodoba na podłodze: 25 zł

Jednorazowa zrzutka organizacyjna 10zł
(bez względu na liczbę nocy i standard, przeznaczona zostanie na atrakcje sylwestrowe)

Wszystkie pokoje są ogrzewane i posiadają łazienkę oraz balkon.
Ośrodek nie zapewnia pościeli, dlatego prosimy zabrać ze sobą ciepłe śpiwory.
Na miejscu będzie można za symboliczne 5zł za cały pobyt dostać poduszkę, kołdrę i poszewki na nie.

POSIŁKI
Obiadokolacja (zupa+II danie+kompot) - 14zł
Śniadanie (podawane w półmiskach do stolików - jesz ile dasz rade, ale nie wynosisz!) - 10zł

Zachęcamy Was bardzo serdecznie do zamawiania ciepłych posiłków :)
Dodatkowo, jak wspomiane wyżej, w ośrodku będzie czynna kawiarnia z zimnymi i ciepłymi napojami i przekąskami typu zapiekanki.


################# ATRAKCJE #################

Będzie ich mnóstwo, ale szczegóły podamy później. Oczywiście Wasze propozycje i sugestie są mile widziane! Na pewno nie zabraknie prelekcji, warsztatów, zabaw, konkursów, tańcowania, morsowania, integracji, gier i rywalizacji. Będziemy mogli korzystać z sali gimnastycznej, sali gier z piłkarzykami i bilardem, zrobimy też wyścigi na wojskowym torze przeszkód (zabierzcie ze sobą ciuchy, które mogą się zniszczyć!). Za dodatkową opłatą będziemy mogli się bawić na torze łuczniczym, strzelnicy paintballowej i pneumatycznej oraz na ściance wspinaczkowej i w parku linowym (dwa ostatnie pod warunkiem, że nie będzie oblodzenia albo opadów deszczu). Być może będziemy też szaleć z detektorami metalu w trakcie poszukiwania skarbów! Być może też zrobimy kulig :) Nastawiajcie się na ognisko każdego dnia. Na pewno będą też fajerwerki z przytupem (niektórzy organizatorzy biorą na tę okazję dodatkową parę majtek na przebranie po pokazie :D ). Postaramy się również, żeby było dużo okazji do wygrania fajowych nagród. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! :)

################# POTRZEBUJEMY #################

1. Wolontariuszy – do ogarniania recepcji, porządku i innych spraw bieżących. Od wolontariuszy wymagamy, żeby przyjechali dzień wcześniej tj. 27.12.
2. Prelegentów – podzielmy się z innymi wrażeniami z własnych podróży małych i dużych
3. Warsztatowców - podzielmy się z innymi własnymi zdolnościami
4. Instrumentów i grajków
5. Filmów z podróży (max 10 min), które będziemy puszczać podczas przerw między atrakcjami.
6. Pomysłów na gry, zabawy i inne atrakcje – te najlepsze wykorzystamy! :)

Wszelkie zgłoszenia ślijcie na autostopowicze.org@gmail.com


PROŚBA
Rozumiemy, że każdy z nas chce spędzić ten wyjątkowy czas ze znajomymi z podwórka. Prosimy jednak: nie zabierajcie ze sobą całego roku ze studiów czy wszystkich znajomych z pracy, dla których będzie to tylko tania impreza, bez patrzenia na klimat. Namówcie tylko tych najbardziej podróżniczych i otwartych na świat (również pragnących zacząć przygodę z autostopem), którzy stworzą z nami prawdziwą Autostopową Rodzinę :)


********************************************************************
********************************************************************

ENGLISH VERSION SOON
Awatar użytkownika
sxtn
Administrator
 
Posty: 6
Rejestracja: 14 stycznia 2014, 15:28

Wróć do Gadki Szmatki

cron