• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Ban na facebookowej grupie i nowa grupa

autor: Wujek_Stefan » 21 lipca 2015, 21:29

Podczas jednej z dyskusji na grupie facebookowej napisałem że chętnie był pomogł gdyby nie pedalska flaga w profilowym. Wątek ogólnie się bardzo rozrósł itd.
Gdy później potrzebowałem porady zauważyłem że dostałem bana. Za co pomyślałem i napisałem do wszystkich adminów grupy. Odpisało 3. Jeden że jest daleko i ze nie poradzi, ktoś że ma egzamin i Patryk Kleszczyński, który mnie zbanował. Próbowałem akcje wyjaśnić lecz niestety z agresywnymi odzywkami Patryka nie się tego zrobić.
Po kolejnych próbach kontaktu z adminami i Patrykiem wyszło że nie da sie ze mna nic zrobić.
Mając na uwadze to że coś ostatnio złego dzieje się z grupą, adminów nie ma lub są takimi brzydkimi KLESZCZAMI, postanowiłem założyć wolną grupę pod nazwą AUTOSTOPOWICZE. Z zachowaniem kultury wypowiedzi będzie można tam rozmawiać i zdrowo dyskutować o wszystkim i żadne KLESZCZE nie zabiorą nikomu wolności słowa i wyrażania swojej opinii w kulturalny sposób.


Pozdrawiam i zapraszam
Wujek_Stefan
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 lipca 2015, 20:09

autor: adaśko » 22 października 2015, 20:12

Wiesz, dla Ceibie to może być "pedalska flaga" a dla innych "symbol deszczu i słońca - naturalnego pryzmatu" a dla innych "tęcza". Kwestia podejścia. Szkoda, że Cię zbanowali oraz bardzo słaby odzew adminów, którzy według mnie w opisanej sytuacji nie spełniili swej roli.

Mówisz o grupie "Autostopowicze" czy "AUTOSTOPOWICZE" ?
adaśko
Random
 
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2015, 14:36


Wróć do Gadki Szmatki

cron