• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 2 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Relacja z podróży

Moderator: mushek

autor: Marcin » 12 marca 2014, 00:49

Słuchajcie, mam problem. Napisałem relację z podróży, która obecnie jest w 5 oddzielnych plikach word, o łącznej objętości 80 210 znaków (czyli tylko dwa arkusze wydawnicze, książki z tego nie będzie :P ) i wadze 156mb (ze względu na wklejone zdjęcia, które w dużym stopniu program sobie skompresował - i dobrze).

Jak to w miarę sensownie wrzucić jako post na bloga postawionego na darmowym wordpressie? Jedyne wyjście, jakie widzę, to kopiowanie tekstu do najbliższego zdjęcia, wrzucanie, ręczne wklejanie zdjęcia, wklejanie dalszej partii tekstu, tak dalej, tak dalej...
Jednak to zajęło by wiele godzin, ponieważ tekst jest zaopatrzony w bardzo dużą ilość zdjęć. Jest jakiś sposób, by łatwiej to przekształcić we wpis?
Oczywiście mogę to wszystko połączyć w jeden plik word (bądź inny, jak PDF).
Mógł bym z tego zrobić po prostu PDF na 150mb do pobrania i przeczytania, ale wolał bym, gdyby było to jednak osadzone w blogu jako wpis.

Da się dodawać na bloga treści przez mail i to może być dobry trop, ale chyba nie jestem w stanie wysłać maila ważącego aż tyle? Kurczę, chciał bym to w końcu wrzucić do sieci...
Awatar użytkownika
Marcin
Pojechał/a busem na ASR
 
Posty: 45
Rejestracja: 14 stycznia 2014, 18:53

Wróć do Inne

cron