• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Szczepienia przed podróżą

Moderator: mushek

autor: Barbie » 10 grudnia 2017, 08:17

Havok pisze:Trzyma jak normalny termos. Kilka godzin ciepło trzyma na bank. Oczywiscie jezeli nie trzymasz go w lodowatej wodzie czy cos :P Fajnie wygladajacy praktyczny gadżet

a w ogóle widzieliście te fajne zestawy teraz kubek + buff ? fajny pomysł na obdarowane kogoś takim zestawem https://www.militaria.pl/odziez/nakryci ... ntigo-buff

Havok pisze:Pewnie, jest duzo mozliwosci wiec trzba korzysta. Osobiscie, na stronie sklepu, telefonicznie.

tak zmieniając temat szukam jakiegoś unikatowego scyzoryka dla mojego taty, wiecie może gdzie takie znajdę ?

Havok pisze:Jak nie masz extra kasy to bez sensu. Trzeba miec dobra odziez, spiwor zimowy, karimate minimum, krzesiwo i X innych rzeczy. Lepiej sobie zarezerwujcie hotel :P taniej wyjdzie :P

no i oczywiście trzeba mieć namiot :p jeszcze nabawicie się choroby i dojdzie kolejny koszt na lekarzy i leki, lepiej w hotelu wygodniej i cieplej, a latem możecie spokojnie wybrać się pod namioty
Awatar użytkownika
Barbie
Widywany/a na wylotówkach

autor: sahmet » 13 grudnia 2017, 22:26

Barbie pisze:a w ogóle widzieliście te fajne zestawy teraz kubek + buff ? fajny pomysł na obdarowane kogoś takim zestawem https://www.militaria.pl/odziez/nakryci ... ntigo-buff

O ! Widziałam ten zestaw i właśnie się zastanawiałam czy warto go kupić czy nie. Mieliście może kiedys tego buffa? jest to coś godnego polecenia ?

Barbie pisze:tak zmieniając temat szukam jakiegoś unikatowego scyzoryka dla mojego taty, wiecie może gdzie takie znajdę ?

Jak szukasz Scyzoryka to najlepszym wyborem będzie Victorinox --> militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=victorinox poszukaj sobie tutaj, na pewno coś znajdziesz :P

Barbie pisze:no i oczywiście trzeba mieć namiot :p jeszcze nabawicie się choroby i dojdzie kolejny koszt na lekarzy i leki, lepiej w hotelu wygodniej i cieplej, a latem możecie spokojnie wybrać się pod namioty

No fakt, pomysł trochę kulawy. A tak zmieniając trochę temat , to chciałam kupić dziadkowi na święta wiatrówkę, możecie cos podpowiedzieć? Jaki model czy firma najlepsza?
Awatar użytkownika
sahmet
Widywany/a na wylotówkach

autor: zdobywca » 17 grudnia 2017, 17:46

sahmet pisze:
Barbie pisze:a w ogóle widzieliście te fajne zestawy teraz kubek + buff ? fajny pomysł na obdarowane kogoś takim zestawem https://www.militaria.pl/odziez/nakryci ... ntigo-buff

O ! Widziałam ten zestaw i właśnie się zastanawiałam czy warto go kupić czy nie. Mieliście może kiedys tego buffa? jest to coś godnego polecenia ?

ja myślę, że taki zestaw lepiej samemu skompletować. Chociaż powiem szczerze, że nie znam zbytnio tej firmy póki co

sahmet pisze:
Barbie pisze:tak zmieniając temat szukam jakiegoś unikatowego scyzoryka dla mojego taty, wiecie może gdzie takie znajdę ?

Jak szukasz Scyzoryka to najlepszym wyborem będzie Victorinox --> militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=victorinox poszukaj sobie tutaj, na pewno coś znajdziesz :P
te limitowane są super na prezent

sahmet pisze:
Barbie pisze:no i oczywiście trzeba mieć namiot :p jeszcze nabawicie się choroby i dojdzie kolejny koszt na lekarzy i leki, lepiej w hotelu wygodniej i cieplej, a latem możecie spokojnie wybrać się pod namioty

No fakt, pomysł trochę kulawy. A tak zmieniając trochę temat , to chciałam kupić dziadkowi na święta wiatrówkę, możecie cos podpowiedzieć? Jaki model czy firma najlepsza?

jaki masz budżet?
zdobywca
Stały bywalec

autor: Havok » 23 grudnia 2017, 14:02

Barbie pisze:a w ogóle widzieliście te fajne zestawy teraz kubek + buff ? fajny pomysł na obdarowane kogoś takim zestawem [...]

Zestaw ciekawy, bo kubki contigo są extra wytrzymałe, ciekawie wyglądaja i długo trzymają ciepło. Kupiłaś ten zestaw?

Jak unikatowego to może taki militaria.pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_huntsman_year_of_the_dog_2018_limited_1_3714_e7_p91670.xml Edycja limitowana :) Bardziej unikatowego nie znajdziesz :P

Niektórzy lubią survival nawet zimą. Z kumplem wybierałem ostatnio śpiwór na zimową wyprawę do Gruzji na 5tysięcznik. I stanęło na takim militaria.pl/fjord_nansen/spiwor_fjord_nansen_trondeland_2120g_-_prawy_22939_fn_p73742.xml
Awatar użytkownika
Havok
Weteran Przydrożnej Kontemplacji

autor: zdobywca » 28 marca 2018, 19:10

Havok pisze:
Barbie pisze:a w ogóle widzieliście te fajne zestawy teraz kubek + buff ? fajny pomysł na obdarowane kogoś takim zestawem [...]

Zestaw ciekawy, bo kubki contigo są extra wytrzymałe, ciekawie wyglądaja i długo trzymają ciepło. Kupiłaś ten zestaw?

mnie zastanawiają ich termosy chociaż w tym sezonie to już raczej mi się nie przyda. Ktoś ma?

Havok pisze:

Jak unikatowego to może taki militaria.pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_huntsman_year_of_the_dog_2018_limited_1_3714_e7_p91670.xml Edycja limitowana :) Bardziej unikatowego nie znajdziesz :P

fajnyyyyy! Tylko czy jest potrzebny jeśli ktoś już ma innego victorinoxa?

Havok pisze:

Niektórzy lubią survival nawet zimą. Z kumplem wybierałem ostatnio śpiwór na zimową wyprawę do Gruzji na 5tysięcznik. I stanęło na takim militaria.pl/fjord_nansen/spiwor_fjord_nansen_trondeland_2120g_-_prawy_22939_fn_p73742.xml

sprawdził się? Kurczę szczerze zazdroszczę takich wypraw
zdobywca
Stały bywalec

Poprzednia

Wróć do Inne