• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Jeziorko, mało ludzi, Europa

Moderator: mushek

autor: Dyzio » 05 maja 2016, 20:22

Hej!

Czy może ktoś mi polecić jakieś miejsce w Europie, chodzi mi o konkretną miejscowość, sprawdzoną, gdzie jest jakieś jeziorko, miejsce, aby rozbić się na dziko i gdzie jest mało ludzi? Odległość do 1000 km od Wrocławia. Z góry dziękuję za pomoc!
Dyzio
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2016, 20:17

Wróć do Miejsca