Hej!
Czy może ktoś mi polecić jakieś miejsce w Europie, chodzi mi o konkretną miejscowość, sprawdzoną, gdzie jest jakieś jeziorko, miejsce, aby rozbić się na dziko i gdzie jest mało ludzi? Odległość do 1000 km od Wrocławia. Z góry dziękuję za pomoc!
Moderator: mushek