• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Grecja

Moderator: mushek

autor: izoo » 25 maja 2014, 10:48

hej. macie jakieś doświadczenia z podróżami do Grecji ? chodzi o samą podróż jak i pobyt w Grecji ;)
Awatar użytkownika
izoo
Random
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 maja 2014, 09:06
Lokalizacja: warszawa

autor: fail » 19 października 2015, 09:15

Jeśli chodzi o pobyt, to mega mega polecam, greckie wyspy są przeeeepiękne, po prostu trzeba je odwiedzić. Od siebie polecam Lefkadę i miejscowość Vasiliki. Jakby ktoś miał pytania to śmiało, trochę czasu tam spędziłam :)
A co do stopowania to średnio w kierunku ciężko. Ale da się!
Awatar użytkownika
fail
Random
 
Posty: 12
Rejestracja: 04 stycznia 2014, 15:24
Lokalizacja: Łódź


Wróć do Miejsca