Jeśli chodzi o pobyt, to mega mega polecam, greckie wyspy są przeeeepiękne, po prostu trzeba je odwiedzić. Od siebie polecam Lefkadę i miejscowość Vasiliki. Jakby ktoś miał pytania to śmiało, trochę czasu tam spędziłam

A co do stopowania to średnio w kierunku ciężko. Ale da się!