• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Namiot na dziko w Amsterdamie

Moderator: mushek

autor: trebron » 22 kwietnia 2014, 20:55

Nie ukrywając, majówkowe plany się zmieniły i chcę podłączyć się do Poznańskiego wyścigu do Amsterdamu. W zasadzie, nie ścigając się. I tak dawno nie ma już "starterów". Niestety, znajomi, którzy jadą ze mną, są w tak samo opłakanym finansowym stanie jak ja i nie stać nas na camping Zeeburg, w którym nocują uczestnicy. Poza tym, nie mielibyśmy zniżki. Ha, ale koło campingu jest sporo miejsca, wujek Google pokazuje. Natomiast spotykałem się ze strasznie sprzecznymi informacjami na temat podejścia policji holenderskiej do tematu biwakowania na dziko :D Ponoć dawali mandaty, ponoć przepisy się zmieniły i z uśmiechem teraz kserują mapkę z dojazdem do najbliższego campingu, ponoć mają to gdzieś. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie? :)
trebron
Random
 
Posty: 24
Rejestracja: 03 stycznia 2014, 00:08

Wróć do Miejsca