• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Z Santiago de Compostella do Warszawy

Moderator: mushek

autor: Gromadka » 30 sierpnia 2015, 19:42

Witam.

Za dwa/trzy dni wyruszam autostopem do Warszawy z Santiago. Którą trasę wybrać, przez północ, czy próbować przez Leon.. Burgos. Macie pomysł w którym miejscu łapać stopa w Santiago?

Za każdą podpowiedź dziękuję :)
Gromadka
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 sierpnia 2015, 19:36

Wróć do Miejsca