• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Sprawdzone marki

Moderator: Jak To

autor: sahmet » 12 listopada 2017, 14:51

Barbie pisze:masz coś sprawdzonego, czy typowa odzież z lidla?

może sprawdz sobie termo od fjorda nansena ? Fajne mają jakościowo rzeczy i ceny tez przestępne :)

Barbie pisze:dokładnie i tak jest w im bardzo dużo miejsca i w dodatku w plecaku jest fajny organizer gdzie można schować najpotrzebniejsze rzeczy typu klucze czy portfel

Fajnie , że mozna wszystko posegregowa i nie wala nam się wszystko po plecaku. A tak w temacie plecaków , toreb i innych tego typu to szukam torby podróżnej, mozecie coś polecić ?

Barbie pisze:cóż za udogodnienie :p w ogóle to przyszły chłodniejsze dni więc postanowiłam sobie zakupić jakiś kubek termiczny, ostatnio widziałam w decathlonie na promocji myślicie że warto kupić ?

co prawda nie mam kubków z decathlonu, ale mam Contigo i jest to najlepszy kubek termiczny na świecie pod każdym względem, także polecam bardzo !
Awatar użytkownika
sahmet
Widywany/a na wylotówkach

autor: Barbie » 10 grudnia 2017, 08:24

sahmet pisze:może sprawdz sobie termo od fjorda nansena ? Fajne mają jakościowo rzeczy i ceny tez przestępne :)

rzeczywiście ceny atrakcyjne a czy under armour lub pentagon robią odzież termo dla kobiet ?

sahmet pisze:Fajnie , że mozna wszystko posegregowa i nie wala nam się wszystko po plecaku. A tak w temacie plecaków , toreb i innych tego typu to szukam torby podróżnej, mozecie coś polecić ?

torby podróżnej w kształcie walizki cz po prostu taka zwykła ?

sahmet pisze:co prawda nie mam kubków z decathlonu, ale mam Contigo i jest to najlepszy kubek termiczny na świecie pod każdym względem, także polecam bardzo !

czym się tak wyróżnia ? warto dać taką cenę za kubek ? :o
Awatar użytkownika
Barbie

autor: sahmet » 13 grudnia 2017, 22:43

Barbie pisze:rzeczywiście ceny atrakcyjne a czy under armour lub pentagon robią odzież termo dla kobiet ?

Hm, wydaje mi się że UA robi jedynie męskie rzeczy termaktywne, ale jesli chodzi np o bluzy to jak sprawdzisz sobie rozmiarówkę, to już są dostępne w rozmiarach M, także o ile będzie pasować to możesz też chodzić w męskiej, żaden problem :D z kolei nie kojarzę, zeby Pentagon miał jakiekolwiek termo. ale może się mylę więc poprawcie mnie, Bo głównie wydaje mi się że Pentagon to spodnie ma w swojej ofercie :D

Barbie pisze:torby podróżnej w kształcie walizki cz po prostu taka zwykła ?

Po prostu, zwykła torba podróżna, nie walizka. I nie za miliony monet. I najlepiej taka żeby wymiarami pasowała do bagażu podręcznego do samolotu :D

Barbie pisze:czym się tak wyróżnia ? warto dać taką cenę za kubek ? :o

Jest po prostu niezawodny, nie przecieka, nie otwiera się, długo trzyma ciepło, nie pęka, po prostu nic się z nim nie dzieje ! Gdybyś się zdecydowała to tutaj masz ich szeroki wybór :D -- > militaria. pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=contigo
Awatar użytkownika
sahmet

autor: zdobywca » 17 grudnia 2017, 17:37

sahmet pisze:
Barbie pisze:rzeczywiście ceny atrakcyjne a czy under armour lub pentagon robią odzież termo dla kobiet ?

Hm, wydaje mi się że UA robi jedynie męskie rzeczy termaktywne, ale jesli chodzi np o bluzy to jak sprawdzisz sobie rozmiarówkę, to już są dostępne w rozmiarach M, także o ile będzie pasować to możesz też chodzić w męskiej, żaden problem :D z kolei nie kojarzę, zeby Pentagon miał jakiekolwiek termo. ale może się mylę więc poprawcie mnie, Bo głównie wydaje mi się że Pentagon to spodnie ma w swojej ofercie :D

Helikon i fjord nansen mają fajną odzież dla babeczek, może w tych firmach poszukać? Tylko nie wiem czy helikon ma odzież termo

sahmet pisze:
Barbie pisze:torby podróżnej w kształcie walizki cz po prostu taka zwykła ?

Po prostu, zwykła torba podróżna, nie walizka. I nie za miliony monet. I najlepiej taka żeby wymiarami pasowała do bagażu podręcznego do samolotu :D

https://www.militaria.pl/pentagon/torba ... p92347.xml na tą zwróć uwagę

sahmet pisze:
Barbie pisze:czym się tak wyróżnia ? warto dać taką cenę za kubek ? :o

Jest po prostu niezawodny, nie przecieka, nie otwiera się, długo trzyma ciepło, nie pęka, po prostu nic się z nim nie dzieje ! Gdybyś się zdecydowała to tutaj masz ich szeroki wybór :D -- > militaria. pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=contigo

a jak długo konkretnie trzyma to ciepło?
zdobywca
Stały bywalec

autor: Havok » 27 grudnia 2017, 19:28

zdobywca pisze:Helikon i fjord nansen mają fajną odzież dla babeczek, może w tych firmach poszukać? Tylko nie wiem czy helikon ma odzież termo

Helikon ma odzież termo dla facetów na pewno

zdobywca pisze:[...] na tą zwróć uwagę

Ta do samolotu to troche za duza jest nie sądzisz?:P militaria.pl/pentagon/torba_pentagon_prometheus_-_coyote_k16082-03-co_prometh_p92363.xml
ta jest juz duzo lepsza
zdobywca pisze:a jak długo konkretnie trzyma to ciepło?

Tak do 4h na bank wytrzyma ale picie to szybko schodzi wiec to odpowiedni czas :)
Awatar użytkownika
Havok
Weteran Przydrożnej Kontemplacji

autor: zdobywca » 28 marca 2018, 19:36

Havok pisze:
zdobywca pisze:Helikon i fjord nansen mają fajną odzież dla babeczek, może w tych firmach poszukać? Tylko nie wiem czy helikon ma odzież termo

Helikon ma odzież termo dla facetów na pewno

dla kobiet chyba też. A nawet jeśli nie to ich kombinezony są na tyle uniwersalne, że i kobieta pod spód w zimie może założyć. Na lato to już gorzej

Havok pisze:
zdobywca pisze:[...] na tą zwróć uwagę

Ta do samolotu to troche za duza jest nie sądzisz?:P militaria.pl/pentagon/torba_pentagon_prometheus_-_coyote_k16082-03-co_prometh_p92363.xml
ta jest juz duzo lepsza

czemu za duża?Myślę, że dało by się ją wziąć
Havok pisze:
zdobywca pisze:a jak długo konkretnie trzyma to ciepło?

Tak do 4h na bank wytrzyma ale picie to szybko schodzi wiec to odpowiedni czas :)

powiem szczerze, że myślałem, że trochę dłużej. Ale 4 godziny to też długo
zdobywca
Stały bywalec

Poprzednia

Wróć do Sprzęt/Ekwipunek