• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Sandały (porada,recenzja?)

Moderator: Jak To

autor: Kubaa98 » 07 lutego 2019, 15:08

Gdyby ktoś kiedykolwiek zastanawiał się nad wyborem sandałów to wdg mnie oczywistym wyborem są teva hurricane 3. Ewentualnie teva winsted solid. Może niektórych cena może lekko odstraszyć ale uwierzcie warto jak najbardziej. Na plecach i nogach nie ma co oszczędzać bo inaczej może być koszmar a nie przyjemny trip :) . Gdyby ktoś szukał gdzie kupić to allegro albo presto. Nie, to nie jest sponsorowane xD poprostu chcę doradzić bo spotkałem wiele osób które nie wiedziało jakie sandały wybrać. Sam nigdy od małego nie lubiłem sandałów ale gdy tylko je ubrałem to poczułem się jak młody bóg ;D . Są bardzo bardzo leciutkie nie czuć ich prawie i są regulowane w 2 miejscach. Dodam parę zdjęć dla tych którzy chcą sobie obejrzeć. https://chomikuj.pl/DZOKERSOL/Ayy
Mój rozmiar 42 pasuje idealnie więc można brać taki sam jaki nosi się but. A jakby były jakieś wątpliwości to mierzycie długość stopy i szukacie na necie tabelki rozmiarów
Kubaa98
Random
 
Posty: 5
Rejestracja: 23 lutego 2018, 19:15

autor: Muszka48 » 20 kwietnia 2021, 17:22

Marzyły mi się sandały Teva, ale niestety okazało się, że ich pasek skutecznie utrudnia mi chodzenie i musiałam zrezygnować :(
Muszka48
Pojechał/a busem na ASR
 
Posty: 31
Rejestracja: 22 lutego 2021, 11:19


Wróć do Sprzęt/Ekwipunek

cron