• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 2 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Bałkany, lipiec-sierpień 2017 :)

Moderator: Monia

autor: kacha » 27 lutego 2017, 12:31

Cześć ;) Chciałabym się wyrwać na tegoroczne wakacje poza granice kraju, spędzić czas w miłym i pozytywnym towarzystwie oraz zobaczyć kawałek świata. Szukam więc kompana/ki do wspólnej wyprawy, termin do uzgodnienia teoretycznie mam czas od końcówki czerwca do początku września. Jakiś tam plan mam ale jestem otwarta na inne propozycje :D

Może napiszę trochę o sobie. Nazywam się Kasia, mam 19 lat jestem bezkonfliktową, pozytywną i uśmiechniętą osobą (jakże to oklepane :D ). Moje doświadczenie z autostopem jest znikome zdarzyło mi się tylko parę razy w ten sposób podróżować i to na krótkich dystansach.

Podróż zdecydowanie niskobudżetowa, namiot i tanie żarcie :) to jak znajdzie się ktoś chętny?
kontakt przez mejla o.kacha@wp.pl

Pozdrawiam :)
''Jeśli wybierasz się w podróż niech będzie to podróż długa
wędrowanie pozornie bez celu błądzenie po omacku
żebyś nie tylko oczami ale także dotykiem poznał szorstkość ziemi
i abyś całą skórą zmierzył się ze światem.''
kacha
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 lutego 2017, 10:02

autor: DziśInaczej » 24 marca 2017, 12:23

Cześć. Napisałam maila ; )
DziśInaczej
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 marca 2017, 12:22
Lokalizacja: Szczecin

autor: Andy-F » 03 lipca 2017, 10:21

cześć masz kontakt do tej osoby co na Bałkany sie wybiera, bo to też mój cel... może zgralibyśmy sie :)
andrzej
Andy-F
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 03 lipca 2017, 10:12


Wróć do Szukam kompana/-ki

cron