Hej. Chciałbym wyrwać się na początek do hiszpanii(dość zimy

) poza zwiedzaniem poszukać jakiegos zajęcia, żeby przy okazji wpadło pare ojro

jak się nie uda, to później(jak się ociepli może skandynawia? Miejsce do uzgodnienia. Termin- luty/marzec. Jeżeli jakaś dama jest zainteresowana, zapraszam do kontaktu. Wiadomo, w parze łatwiej się łapie, ale nie zamykam się na męski wypad

pozdrawiam