• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 7 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 7 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Śladami Cejrowskiego - Ameryka Południowa 2018

Moderator: Monia

autor: seeker » 28 stycznia 2017, 18:52

Cześć :) Mam 26 lat i jestem dość doświadczonym autostopowiczem, z wieloma podróżami po Europie i Izraelu. W końcu jednak zamarzyła mi się naprawdę wielka, trwająca kilka miesięcy wyprawa, z daleko od domu. W przyszłym roku chciałbym zmierzyć się z Ameryką Południową. Mój plan jest następujący: wyjechać w zimie na kilka miesięcy do pracy w Belgii (moja obecna praca niestety nie pozwala mi zaoszczędzić wystarczającej kwoty) i na wiosnę złapać tani lot w jedną stronę z Brukseli do Cancun w Meksyku (cena około 250-300 euro). Następnie pokręcić się trochę po Meksyku i udać się na południe - przeskoczyć samolotem lub promem z Panamy do Kolumbii (droga lądowa, jak wiadomo, nie istnieje, chyba że ryzykować przeprawę przez dziką dżunglę), po czym zachodnim wybrzeżem udać się na samiuteńkie południe (Peru, Chile) i wracać wschodnią stroną (Argentyna, Brazylia), tak, żeby okrążyć cały kontynent. Czas nielimitowany, jedziemy dokąd poniesie nas przygoda. Dopuszczam możliwość zatrzymania się gdzieś na dłużej i podjęcia pracy. Myślę też o tym, aby prowadzić bloga w trakcie podróży, albo po powrocie wydać książkę.

Rozważałem tę wyprawę samotnie, jednak uznałem, że wolałbym towarzystwo. Dlatego szukam odważnej i zdecydowanej dziewczyny, której marzy się podobna przygoda. Nie oczekuję doświadczenia, ani znajomości języków, ale chęci znoszenia trudów i niewygód, pozytywnego nastawienia, szukania wspólnego języka i rozwiązywania pojawiających się problemów, pasji odkrywanie nowych krajów i poznawania nowych ludzi. Jeśli jesteś taką osobą, napisz :) Na pewno przed tak poważną wyprawą warto się trochę lepiej poznać, ustalić wspólne cele, rozwiać wszelkie wątpliwości, może wcześniej wyjechać gdzieś na jakąś krótszą autostopową wycieczkę. Dlatego piszę już teraz :)

Mój email: wmazurki@gmail.com
seeker
Random
 
Posty: 7
Rejestracja: 08 lutego 2014, 15:12

Wróć do Szukam kompana/-ki

cron