• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Czerwiec , Hiszpania

Moderator: Monia

autor: kacpik » 03 stycznia 2017, 02:45

Szukam kompana/ki na stopa do Hiszpanii w czerwcu.
Bede miał wolny praktycznie cały mies , nigdy nie stopowałem.
Piszcie :)
kacpik
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 stycznia 2017, 02:40

autor: Czuper » 03 stycznia 2017, 13:23

,,
Czuper
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 stycznia 2017, 13:17


Wróć do Szukam kompana/-ki

cron